Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z nicoho nic sa vypol pc

Caute, z nicoho nic sa mi vypol notebook, ked som mal zapnuty youtube, proste vsetko zhaslo, v poslednom case bol priserne spomaleny, ale po novej aktualizacii zatial ide ako hodinky, ale ten vypadok ma zaujima, co by to mohlo spodsobit? dakujem za odpovede

Na uvodnej stranke dotazu je taky maly pokec:

"Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol..."

Specialny tip pre Teba: tipni si kolko notebookov je na planete ZEM?

s ulv procesorem bez grafické karty nemá důvod topit. ale větrák přece jen potřebuje - a když jsou chladicí žebra ucpaná, má smůlu.
používáš notebuk jen na rovné desce stolu, nebo ti leží na posteli? ve druhém případě ho rozdělej a vyčisti, viz fotka.
postup třeba na yt: https://www.youtube.com/results?search_query=dsass embly+asus+x554lj

naopak nedoporučuju každoroční zbytečnou demontáž a "přepastování", tím byly známé děti na živě a polovina z nich to složí blbě.