Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledám vhodný notebook

zdravím, hledám nějáký vhodný notebook cca do 8 - 10 K. bude určený na internet a školu. a taky aby jsem si mohl nějákou tu internetovku zahrát na nízké detaily ^^.
Ideální by bylo kdyby tam šla vyměnit později grafika, procík a ramky.
dekuji vám moc za typy :>

nom, tak dobře. stejně to budu potřebovat jen do konce střední a nástavby :D. Tak mi prosím doporučte něco jiného (nerad spoléhám sám na sebe). hlavně aby to mělo ssd atd... až si budu doma stahovat filmy aby to frčelo všechno rychle. budu to tahat na intr.