Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tlačítkový mobil

Dobrý den,

děda si utopil svoji Nokii C5-00 (2,2", 5 Mpix), nyní má půjčenou Nokii E52 (2,4", 3,2 Mpix). Líbí se mu, že má o něco větší displej, ale už ne, že má horší foťák. A zásadně odmítá telefon s dotykovým displejem.

Hledala jsem, ale našla pouze toto: https://www.alza.cz/allview-m9-jump-d4616253.htm?o =3ale ,recenze ale nic moc a vzhledově také.

Jinak telefony většinou s 2 Mpix nebo s VGA (nevím, co to je - není to 0,3 Mpix?)

Prosím, máte nějaký tip? Podmínkou je min. 2,4" displej, min. 5 Mpix a možnost připojení k USB.

VGA je 640x480
Nokia nedavno vydala nejaky retromobil nokia-3310 Netusim jaky tam je fotak ani nic (edit: pisu ze 2Mpix, to ale neni vobec zle, to bude nejake 1600x1200, vacsina ludi ani nema jemnejsi monitor, neviem naco ti je viac)
Inac existuju aj ine mobily aj tlacitkove, ale jaky tam je fotak netusim.

Ale preco sa tak honis za megapixelmi? To z tych fotiek bude robit plagat, alebo co?

(inac kvalita fotaku neni urcovana pixelmi, ale skor optikou a senzorom apod ci to ma blesk jaku to ma citlivost apod. Pixely su len na to aby predajca mohol zakaznikom hucat do hlavy vyssie nezmyselne cisla)