Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání aplikace s počítačem

Čau lidi,
minule jsem tu psal o tom, že mi jedna aplikace po určité době od jejího spuštění cca po 36 minutách vypne samotnou aplikaci a s ní i počítač. Téma už jsem nenašel, tak píšu nové, ve kterém se to pokusím vysvětlit co nejpodrobněji. Jedná se o aplikaci s názvem MPC.exe, která je aplikací PP Pražského DP, který ji používá ve většině svých autobusů. Pokud by jste chtěli, mohu Vám sem hodit odkaz ke stažení, ovšem prosím, nešířit a doufám, že ji použijete akorát k tomu, aby jste zjistili, jestli v ní není něco špatně nastaveno. Aplikaci zapnu jako správce, používám, ovšem po 36 minutách se mi aplikace bez varování zavře a v tu dobu se mi také samovolně vypne počítač. Zkoušel jsem v tu dobu klikat na plochu, ale počítač vůbec nereagoval a vypl se. Zkoušel jsem zakázat wi-fi, bo mě napadlo, jestli mě to někdo z DPP přes net nevypíná, ale nepomohlo. Docela by se mi hodilo, kdyby ta aplikace běžela stále a mohl bych ji vypnout jen já a to jen, když uznám za vhodné. Kdyby jste potřebovali nějaké další informace, není problém napsat.
Předem děkuji za pomoc :)

Ako už karel napísal - je to aplikácia pre čítačku kariet (SD). Takže ten tvoj "program" presne po 36 minútach asi chce niečo zapísať na kartu, keďže tam nieje, resp. je niečo nesprávne asociované - program to vyhodnocuje ako shutdown zariadenia - teda vypne počítač.

Aha, a šlo by tedy nějak zakázat, aby tam něco zapisoval, či aby to zapisoval třeba do nějakého textového souboru? Zkusil jsem tomu ve vlastnostech odškrtnout ty věci jako úplně řízení a tak, běželo to asi 50 minut, ale pak opět.