Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání aplikace s počítačem

Čau lidi,
minule jsem tu psal o tom, že mi jedna aplikace po určité době od jejího spuštění cca po 36 minutách vypne samotnou aplikaci a s ní i počítač. Téma už jsem nenašel, tak píšu nové, ve kterém se to pokusím vysvětlit co nejpodrobněji. Jedná se o aplikaci s názvem MPC.exe, která je aplikací PP Pražského DP, který ji používá ve většině svých autobusů. Pokud by jste chtěli, mohu Vám sem hodit odkaz ke stažení, ovšem prosím, nešířit a doufám, že ji použijete akorát k tomu, aby jste zjistili, jestli v ní není něco špatně nastaveno. Aplikaci zapnu jako správce, používám, ovšem po 36 minutách se mi aplikace bez varování zavře a v tu dobu se mi také samovolně vypne počítač. Zkoušel jsem v tu dobu klikat na plochu, ale počítač vůbec nereagoval a vypl se. Zkoušel jsem zakázat wi-fi, bo mě napadlo, jestli mě to někdo z DPP přes net nevypíná, ale nepomohlo. Docela by se mi hodilo, kdyby ta aplikace běžela stále a mohl bych ji vypnout jen já a to jen, když uznám za vhodné. Kdyby jste potřebovali nějaké další informace, není problém napsat.
Předem děkuji za pomoc :)

Takhle z hlavy ti nikdo nerekne jestli to v sobe nema nejakou pojistku nebo tak. Muzes si napsat aplikaci aby ti nic nevyplo PC, to neni problem. Ale imho by bylo zajimave zjistit jak ses dostal k podobne aplikaci, kdyz to je asi nejaka interni aplikace DPP :)

Omlouvám se, že píšu tak poždě, ale blbnul mi net. Ta aplikace je ke stažení již nějakou dobu. Jak zajistím, aby mi žádná aplikace nevypla PC? To jako otevřu cmd.exe jako správce, napíšu tam něco se shutdown a hotovo?

realtek card reader patch tool nebude súčasťou aplikácie od pražského dopravného podniku,ani problémom,ktorý vypína počítač,problémom bude skôr adware MPC.exe alias win32-pup-gen "virus",ktorý si menoval už na začiatku a používa rovnaký názov ako exe súbor z mediaplayer classic,s ktorým ale okrem mena nemá nič spoločné,ale spomaluje až ruší činnosť operačného systému,alebo pôsobí iné systémové konflikty,ktoré obvykle vyústia do pádu systému....

Ako už karel napísal - je to aplikácia pre čítačku kariet (SD). Takže ten tvoj "program" presne po 36 minútach asi chce niečo zapísať na kartu, keďže tam nieje, resp. je niečo nesprávne asociované - program to vyhodnocuje ako shutdown zariadenia - teda vypne počítač.

Aha, a šlo by tedy nějak zakázat, aby tam něco zapisoval, či aby to zapisoval třeba do nějakého textového souboru? Zkusil jsem tomu ve vlastnostech odškrtnout ty věci jako úplně řízení a tak, běželo to asi 50 minut, ale pak opět.