Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlastní instalační médium/bitová kopie windows

Ahoj,

měl bych dotaz pomocí ImageX hodlám zachytit OS do vlastní bitové kopie. Jak to provést není problém nástroj sysprep atd... Jedná se o Win 10, který bude obsahovat nějaké nainstalované programy/nastavení windows/uživatele atd...

ALe mám dotaz jaké máte zkušenosti s vlastními instalačkami/bitovými kopiemi a jejich nasazení/instalace na další počítače? Nesníží se tím rychlost systému? Je to spolehlivé?

Nebo myslíte, že je lepší každý pc dělat stejně ručně, ale vzhledem k tomu, že jsem našel spoustu zajímavých článků o využití ve firmě, mě zajímají Vaše zkušenosti.
Děkuji předem za rady

Automatizace se řeší pomocí vytvořeného Unattend.xml ve Windows System Image Manager (najdeš jej ve WADK) a Unattend.xml pak stačí nastavit v sysprep:
sysprep /generalize /shutdown /oobe /unattend:F:\Unattend.xml
Popisovat ti ale nebudu jak se vytváří, to si najdi na netu, myslím, že informací na to najdeš dostatek .-)