Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Mikrotik RB951 - vysvětlení úprav

Ak uz niekto velmi chce robit nejake upravy, tak je potrebne riesit obidve anteny nielen jednu (jeden stream z dvoch moznych). Na RB951 by som anteny neupravoval, ovsem na RB962UiGS-5HacT2HnT bude asi dost potrebne take upravy urobit pre 5GHz pasmo. Tam ovsem treba vyriesit 3 anteny.

A co akoze nechapes na tom? 951 ma predpripravu na USB, kedze sa robia RB aj s USB a tento lacnejsi model proste nema len dorobene USB a tak si ho tam chalani dobastlili.
Z fotiek je jednoznacne o co ide a jazykova bariera pri dnesnej kvalite Google translatora...skor ide o lenivost v tvojom pripade.

Na to potrebuješ vyšší dívčí aby si pochopil, pre teba praktický prínos a zmysel tie úpravy nemajú žiadny, venuj sa radšej niečomu čo nebude nad tvoje schopnosti chápania. Pozrel som tie odkazy a dobastlil si tam PoE na vsetky porty, osadil neosadeny USB port - v jednom pripade aj s pridavnym dc-dc menicom aby mohol z toho usb portu tahat aj 500 mA, a vyviedol externu antenu, vsetko primitivne upravy.

To by mě zajímalo který nohsled označil vlákno jako vyřešené téma. Doufal jsem, že to skončilo hned na začátku tím fízlem.

IkaSGC: Snažím se proniknout do problematiky. Nechci být jen konzument, který se spokojí s uzavřenou koncepcí, která je omezující.
Kilo.Viktor: Díky za názor.
fleg: Inženýre, moc jsi mi nepomohl. To jsem taky z fotek vytušil. Zajímají mne podrobnější informace.
poihu: Každý mnohokrát za život s něčím začíná, tak proč ho hned odrazovat? Nicméně, díky za názor. Tvé vyjádření zde bylo jediné které mělo hlavu a patu.

Jinak je to tu bída soudruzi.

Doufám, že se ozve nějaký praktik.