Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte pc do 35K herni

Ahoj vsem co se vyznaji v pc chtel bych od vas poradit jelikoz moje vedomosti nejsou zas tak velke. Potrebuji poradit jaky herni pc mam koupit do 35K dival jsem se a libi se mi tyto dva https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-gtx1070-d4 738060.htm https://www.czc.cz/hal3000-iem-certified-pc-infini um-by-msi-cerna/209905/produkt

Nebo mate nekde lepsi navrh na herni pc za tuto cenu? dekuji vsem kdo poradi.

loading...

• Neni I5 jako I5.
* Jestli ti streemer doporucuje za vice penez neco slabsiho, tak se rid podle neho, je tva volna volba, jestli chces utracen na CASE/bedne jenom proto ze je pekna a budes se na ni divat vic jako na obrazovku, tak pro me za mene si vem sestavu s Inel G.

• Je mi lito, prestal jsem zde stracet cas (stejne se vynori mistni virtualni skladaci a zacnou mlet co kde cetly a kamarad rikal a podobne sak uvidis sam, hlavne kondiky JAPAN ve zdroji a takovy hovna), ale jestli ti nekdo posklada neco na i5@7400 tak ho kopni rovnou do prdele ;-)
* At tam mas alespon neco vykonejsiho na delsi dobu, idealne bud I7@KabyLake, nebo Ryzen 1600 + 2x8Gb RAM 3000Mhz, GTX@1060 6Gb, disk na OS min 256Gb SSD nebo Msata/M.2.

Poznámka: OT

Trochu to přeháníš!

Myslím že jsme tady na poradně, navrhli spousty slušných strojů v rámci limitu, takže laskavě neházej všechny do jednoho pytle.
(to, že jsi neustál nápor blbů, to je škoda, ale je to tvé rozhodnutí a pokud si myslíš, že to je jinde jiné/jinak, tak se šeredně pleteš)

Ono to má celkem jednoduché řešení, dám návrh a více se o to nezajímám.
Je na tazateli zda ho bude akceptovat.
Nemá smysl se dále dohadovat, odůvodňovat, proč to a ne ono, zvláště se všelikými "radílky".
Stejně si budou mlít svoje teorie a člověk se akorát více a více nasrává a ztrácí čas.