Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFITE-Nefunguje

Ahoj, jsem uživatel programu WIFITE, ale vždy když chci lopnoout wifi, tak se vypíše celej proces, ale bez hesla!!! Nevím jestli potřebuji slovní (wordlist),který nemám, a nebo jestli mám jen smůlu! Pomůžete mi, prosím?
Předem děkuji!!
PS.: Popřípadně, když by jste mi polali návod nebo mi to nějak napsali.

Ani so zapnutym WPS sa nikam nedostane, dnes uz snad kazdy router ma zapnutu ochranu proti bruteforce, cize zopar pokusov a na minutu ti zablokuje WPS, zopar dalsich a zase zablokuje, takze bruteforce by musel trvat radovo v tyzdnoch, mozno v mesiacoch.
WPS uz vdaka takymto ochranam nie je nutne vypinat.

Trochu nechápu... Pokud se nepletu tak cracknutí WPS spočívá v naslouchání paketů které APčko vysílá samo, tedy se nejedná o brutál. Pouze naslouchání paketů a po dostatečném nasbírání z toho dešifrování PSK klíče. Tedy žádný Brute force ale jedno přihlášení.

To sa pleties, zranitelnost WPS bola v tom, ze ide o cca 10mil kombinacii, ktore si dokazal bruteforcnut za par minut/hodin.
Samozrejme mozes cakat ako blbec na zazrak, ze na siet sa pripoji klient, ktory bude komunikovat cez WPS, ale to ti moze narast aj pomerne dlha brada.

Pouze z technického hlediska, jinak jsou mi hesla na cizí wifi celkem u prdele. V hospodě jsem nechal vyhledat přes wifite na Linux Parrot wifiny, našlo jich to 9, po ctrl+c jse dal all a za 57 min jsem měl 7 hesel v texťáku.2 ze sousední ZŠ, 3 ze sportovního klubu a 2 soukromá wifiny.

To by ma zaujimalo ake hesla si to chytil.
Wpa(2) si cracknut nemohol a pokial si pouzil nejaky kinder nastroj na zistovanie WPS tak si zisti, ci tie piny su naozaj funkcne.
Vsetky orogramy co som doteraz videl sice nejake pin zistili, ale boli to nahodne generovane pin kody, ktore nefungovali.

WPA2 jako takove je (prozatim) neprolomitelne, samozrejme pri pouziti neslovnikoveho hesla. Ty kinder nastroje na bruteforce WPS funguji celkem dobre, nebo jsem mel stesti. Na testovacim wifi routeru (nejaky TP Link) jsem to WPS pokusne zapnul, behem 2 hodin jsem vedel WPS pin + heslo. Dokud ten pin neni zmeneny, tak po zmene hesla staci zavolat ten kinder nastroj se zjistenym pinem a heslo mas behem 2 vterin...

Jenom rikam, bohuzel to porad funguje, tudiz je potreba si na to davat pozor. WPS by melo zustat vyple, uz jenom kvuli podobnym kinder hackerum.

Neviem na ako veteranovi so to skusal, ale opakujem...dnesne route (vratene lacnych TP-Linkov) maju zu roky implementovanu ochranu proti bruteforce. Napriklad 2 rocna 741ND, co jelowend TP-Linku sa po cca 30 pokusoch zablokuje a je nutne WPS enablovat prihlasenim do www rozhrania.
Samozrejme ako som povedal, ak ma niekto stary neupdatnuty router, alebo sa vyrobca vysral na bezpecnost tak bruteforce pinu trva aj pri najvacsej smole len par hodin maximalne.

To sa celkom divim, ale mozno mas nejaky skladovy kus, co sa dlho niekde valal;o).
Ja mam priamo v popise toto:

Disable PIN of this Device - WPS external registrar of entering the device's PIN can be disabled or enabled manually. If the device receives multiple failed attempts to authenticate an external Registrar, this function will be disabled automatically.