Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drtič opět boduje?

Dobrý den,
nejde mi to nepřihlášenému vložit v kutilské jako aktualita, píše to že příspěvek neexistuje, tak to dám sem. (w7 64)
Možná to už není úplně aktuální, ale mě to doposud unikalo.
Marek Novák tu je/byl populární. Teď studuje, takže se moc nevyskytuje.

https://zpravy.tiscali.cz/cesti-studenti-vyhrali-p restizni-soutez-zabodovali-s-glukometrem-pro-male- diabetiky-300826

Pokud je chyba s vložením u mne, prosím o přesun.

Drtič boduje dlouhodobě :-)

Mám na něj (když musím okamžitě! reagovat) dvě vzpomínky. Když byl u Šípa na ČT a jak stojí na diablocích v Minecraftu :-D

@drtič: Pokud sem zavítáš teď, hlásím se jako testovací subjekt glukometru (tedy ne já, ale přihlašuji manželku) i s tím, že jej plně zaplatím.

No draho ty proužky stojej taky balík,známá to má už pro malý dítě ten článek je starší.Zatím to je v plenkách s tou plackou na ruce, ale pořád tam vidím budoucnost než si dokola rozbodávat prsty na co pak ve finále dost lidí dlabe.Ale nastřelit chip pod kůži natrvalo už bude otázka času pak + sledování přes nějakou mobilní aplikaci a ve finále to pak vyjde i o dost levněji.(otázka jestli se ale bude chtít s něčím takovým na svět protože tam tečou balíky peněz.)

No právě, je to až příliš odporný byznis, o pacienty jde až na posledním místě. I když Marek to dělá pro lidi, tak firmy to dělají pro prachy. Nevěřím tomu, že by se dostal do prodeje přístroj, kterej bude jednorázovou investicí. Naopak, prodej těch detekčních elementů, tedy spotřebního materiálu, to přináším výrobcům pravidelný zisk. Už mockrát jsem slyšel/četl, že medicínskýmu byznisu nejde o to pacienty vyléčit, ale spíš trvale léčit.