Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výmene grafickej karty nejde spustiť Windows

Ahojte,
Konečne som sa rozhodol kúpiť novú grafiku a starú Gigabyte 560 OC som vymenil za novú MSI Gaming 1060X +6G.
Avšak po inštalácii novej mi nabehne len BIOS a stále to stojí na ňom. Keď nahodím späť starú tak WIN korektne nabehne.

Základná doska: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-X79-UD3-re v-10#ov
CPU: https://ark.intel.com/products/63698/Intel-Core-i7 -3820-Processor-10M-Cache-up-to-3_80-GHz
RAM: 4x 4GB
OS: WIN 7 SP1

Dik za pomoc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Celý PC je v servise. Na druhom PC nabehla grafika bez problémov, čoho som sa bál že bude vadná grafika. Technik mi povedal že ju niečo brzdí na základnej doske. Asi to bude chcieť aktualizovať BIOS, no nič v BIOSE nereaguje iba ukončiť. Uvidíme v Pondelok.

Uff Celý Víkend bez PC. :.(

Najprv si si mal ujasnit ci sa to zasekava v biose, alebo pri nacitavani win, ono to neni jedno. Ak to ostane stat v biose, tak nemusis vobec nic carovat vo windows, mozes disk aj odpojit, a musi to dojst na hlasku no boot device.

V BIOSe load defaults a save&exit, ked nepomoze tak treba pozret na novsi bios ci neni na webe ale moze byt aj problem v zdroji alebo nezapojene napajanie alebo podobne.
Teraz uz mozes len dufat ze technik neni trubka a nebude ti splietat nejake nezmysly.