Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska MSI B250 PC MATE, LAN port

Dobrý den,

koupil jsem desku MSI B250 PC MATE.
Po zapojení a nainstalování windows 64bit, jsem instaloval ovladače. Nainstalovaly se všechny až na Intel Network Driver.
Zkoušel jsem instalovat z přibaleného CD i stáhnout nejnovější driver ze stránek MSI.

Všechno končí hláškou "Cannot install drivers. No Intel(R) Adapters are present in this computer".
Aktuální ovladač jsem stahoval tady: https://www.msi.com/Motherboard/support/B250-PC-MA TE.html#down-driver
V síťových připojení není nic (prázdná složka).

Ve správci zařízení je vedeno jako neznámé zařízení, ale všiml jsem si, že během průběhu pokusu o instalaci ovladače, se ve správci zařízení změní z neznámého zařízení na sítový adaptér. Instalace však dopadne chybovou hláškou, uvedenou výše, a ve správci zařízení je opět neznámé zařízení.

Když do LAN portu zapojím kabel, tak svítí-bliká.

Děkuji, za každou radu.

Mám tu samou desku taky jsem se s tím tentoval.Měl jsem i Mortar a to samý nenaistalujete žádný drivery Z MSI z INTELU ani S CD. Pomůže jen dát pravým na ikonu lan a vyřešit problémy a jede to.Chce to LANKU ale a NET. Jinak se to nedá naistalovat. MSI......