Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Overclock monitoru

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký program je na overclock monitoru z 60Hz na třeba 75Hz. Stáhnul jsem si Custom Resolution Utility abych si to změnil, ale když jsem to nastavil, uvědomil jsem si že na návodu bylo že mam jít do NVIDIA Control Panelu pro dokončení té změny, ale já mam AMD grafickou kartu. Je na to nějaký program ? Děkuji, Petr.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

3OXw8xY Je to původně 60Hz.Jak můžeš vidět, přes cru jsem tam hodil 70Hz, problém je ovšem v tom, že když tu možnost zvolím, obrazovka na půl minuty zčerná, asi 485x se mi odpojí a připojí klávesnice s myší, a pak mam porozházenou celou plochu.

Ja zadny cru pres ktery cosi hazis nevidim. Ten monitor mozna 70Hz zvladne ale na mnohem nizsim rozliseni (proto je ta moznost v nabidce). To co tu resis je naprosta kravovina, zejtra prijdes ze chce pretaktovat mys aby rychleji klikala...

Kdyz se kouknes pod to menutko s hertzema, tak si tam zaskrtni "skryt rezimy kterre nemuze monitor zobrazit".

Tohle jakžtakž fungovalo v době CRT monitorů, kdy se v nastavení dala zvolit obnovovací frekvence monitoru s ohledem na použité rozlišení (byla to provázaná nabídka, kde bylo vidět, na jaké frekvenci zvládne monitor dané rozlišení), a dalo se to "trošku očůrat". Nejsem si jistý, že LCD, který má dané nějaké fixní nativní rozlišení, toho bude také schopen, nehledě k tomu, že tebou popisované "závady" jsou jasným důkazem, že to, co chceš, tvůj monitor opavdu nezvládne.