Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem presmerovanie kupenej domeny do podadresara

Zdravim
kupil som domenu s obsahom co ma zaujima a chcel by som tento obsah trvalo presmerovat na moju uz existujucu domenu ale do podadreasara.
cize
kupil som www.kupenadomena.sk a jej obsah by som chcel presmerovat do kupena
vedeli by ste mi poradit ci je lepsie urobit to v .htaccess kde napisem kazdu stranku starej domeny samostatny zapis do .htaccess

RewriteRule /stara-stranka.htm www.mojadomena.sk/kupena/nova-stranka.htm [R=301]

alebo priamo iba presmerujem domenu zo starej na novu (len tu neviem presne ako s tym podadresarom)

RewriteRule (.*) www.mojadomena.sk/$1 [R=301,QSA]

Dakujem za pomoc
Roman

To není tak jednoduché, nezávisí to na doméně, ale na samotném hostingu.
Jak je daný web složitý? Není jednodušší ho zkopírovat (a databáze a pod) , problém je pokud, například jeden má php+apache, jiný je na node.js...
"přesměrovat obsah" by znamenalo to jednoduše zkopírovat.

A co zkusit přesměrování na novadomena.mojedomena.sk pomocí změny DNS, to by mělo být bezproblémové?