Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybová hláška

dobrý den neustále se mi po spuštění určitě hry ukáže nasledující hláška
"Instrukce na adrese 0xf3a84d79 odkazovala na adresu paměti 0x76efbec0. S pamětí nelze provést operaci written"
poté kliknu na ok a tato hlaška se oběví ještě 2x poté zmyzí a po mějaké době se to zase zobrazí reistalovat a nasledně vyčistit registry jsem skoušel s programem Ccliner ale problém přetrvává nevíte někdo co s tím mám udělat aby to přestalo vyhazovat už mě to začíná štvát

... vyčistit registry jsem skoušel s programem Ccliner ...

Hmm, tak tím sis to dodrbal definitivně. Měla by to spravit čistá reinstalace Windows, správné ovladače a žádné clínery, zejména ne registrů!

Jinak:
- "určitá hra" má jistě určitý název (a třeba je řešení v Herní poradně)
- hra může být orginálka nebo warez (ten se zde neřeší)
- určitě běží na nějakém OS
- OS běží na nějakém HW

A rozosieral si to cleanermi uz aj predtym?

Znamena to ze v tom exe je chyba, bud je to nejake upravovane exe nejakym krekerom, alebo na to je patch od vyrobcu hry, alebo to chce nejake ine verzie ovladacov alebo windows. Druha moznost je ze nefunguje spravne HW (pretakt CPU, chyba RAM, apod), ale to by nebolo takto reprodukovatelne.

CCleaner ti tu je úplne na h*o*v*n*o!
Z uvedeného sa domnievam, že táto "určitá" hra je warez. Ten, čo ju upravoval (alebo použitý crack) pozmenil inštrukciu v hlavnom súbore (*.exe) takže inštrukcia presmeruváva zápis na adresu v RAM, ktorá je blokovaná voči zápisu, používaná inou aplikáciou, alebo operačným systémom.
Pokiaľ je to warez - kúp si originál.

je to důsledek instalace všemožného hnoje do windows, včetně zavlékání cizích .dll stažených z netu.
druhá běžná možnost: vlastní vadná instalace ovladačů: ta hra něco při spuštění kontroluje a nesmyslný driver vyvolá konflikt.

zajímalo by mě jakým duševním postupem jsi přišel na to, že za konflikt v paměti můžou registry, které proto musíš pucovat.
ccleaner + tebou rozesraný systém -> nejlepším řešením je nová čistá instalace. a nemyslet si, že musíš mít kdejaký hnůj z netu.

pro zvídavé se dá spustit eventvwr.msc -> protokoly windows -> systém, aplikce: podle času se dopátrat, co tam bylo za chybu.

hlaška se oběví ještě 2x poté zmyzí

větná znaménka taky nic. nestraš, že ve 14 letech píšeš jako propadající třeťák.