Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybová hláška

dobrý den neustále se mi po spuštění určitě hry ukáže nasledující hláška
"Instrukce na adrese 0xf3a84d79 odkazovala na adresu paměti 0x76efbec0. S pamětí nelze provést operaci written"
poté kliknu na ok a tato hlaška se oběví ještě 2x poté zmyzí a po mějaké době se to zase zobrazí reistalovat a nasledně vyčistit registry jsem skoušel s programem Ccliner ale problém přetrvává nevíte někdo co s tím mám udělat aby to přestalo vyhazovat už mě to začíná štvát

je to důsledek instalace všemožného hnoje do windows, včetně zavlékání cizích .dll stažených z netu.
druhá běžná možnost: vlastní vadná instalace ovladačů: ta hra něco při spuštění kontroluje a nesmyslný driver vyvolá konflikt.

zajímalo by mě jakým duševním postupem jsi přišel na to, že za konflikt v paměti můžou registry, které proto musíš pucovat.
ccleaner + tebou rozesraný systém -> nejlepším řešením je nová čistá instalace. a nemyslet si, že musíš mít kdejaký hnůj z netu.

pro zvídavé se dá spustit eventvwr.msc -> protokoly windows -> systém, aplikce: podle času se dopátrat, co tam bylo za chybu.

hlaška se oběví ještě 2x poté zmyzí

větná znaménka taky nic. nestraš, že ve 14 letech píšeš jako propadající třeťák.