Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa mobila

Ahojte,kupujem odolný mobil s 10 000mAh batériou a chcel by som sa spýtať či je nejaká záruka na tomto obchode,v nemecku alebo či to mám kúpiť zo slovenska +80 eur a mať 2 ročné záruku ?

Ide o to,že som mal možnosť si aj CAT vyskúšať aj sám,pokazil sa už nešiel opraviť a to bola 2 reklamácia,pri prvej sa mobil sám reštartoval po niekoľkých minútach ,takže ak som tam prišiel,že mi znova padá systém tak odpoveď z reklamácie som dostal,že to už nepôjde opraviť tak som nechcel ďalší ale chcel som vrátenie peňazí a znova čo poslúcham tak,že je veľa ľudí s ním nespokojný.
Na oukitel k10000 som narazil pri prezeraní webu,že spravili niečo s 10000mAh batériou a preto som napísal som či by bol dobrý a či ho niekto nemá,lebo nemám veľa času mobil nabíjať tak pre mňa tie malé batérie sú k ničomu.
Mobil používam väčšinou na volanie pri horších podmienkach-les,stavba.
Preto nepotrebujem žiadnu extra,len na volanie,gps,fb,...
ďakujem