Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Během instalece XP - soubor mraid35x.sys způsobil neočekávanou chybu

Zdravím. Při nové instalaci legálního XP Home se během instalace souboru "Advansys 3550 Ultra Wide SCSI Host Adapter" po chvíli zastaví CD-ROM a na modré obrazovce se objeví hláška:

"soubor mraid35x.sys způsobil neočekávanou chybu (12800)
na řádku 3540 v d:/xpxp/base/boot/setup/setup.c.

Neví někdo prosím co to znamená a jak se to dá nějak polopaticky řešit? Jsem PC laik. Děkuji.

Zákl. deska pc je Microstar MS-845GVM-L bulk, procesor je INTEL-CELERON 2,4 478pin BOX, pevný disk je Samsung 80GB SP0802N 7200ot. pc má název LEO Intellect H 914.
Mám to pouze na internet :-)

výrobce je takový dobytek, že už z webu stáhnul specifikaci toho krámu.
ale v ovladačích žádnou podporu scsi nenabízí, na obrázku desky takový brouk ani konektor není a manuál o něm mlčí.
"Advansys 3550 Ultra Wide SCSI Host Adapter" - to jsi vybral při instalaci sám, nebo to ten instalátor jen tak napadlo?

istaluješ xp servicepack 3, nebo nějaký zastaralý odpad?

ovládače pre staré RAID kontroléry treba inštalovať z diskety,pri inštalácii wxp treba na začiatku inštalácie stlačiť F6 a vybrať inštaláciu RAID controller,wxp ani staré kontroléry nepodporujú inštaláciu z iného média ako diskety.....zbytok už tu bol menovaný,buď sa zbaviť starého hardwaru,alebo inštalácia sytému a ovládačov pomocou F6 a diskety....

možno by stálo za pokus pozrieť stránky IoMega,tá prebrala v roku 1999 výrobné kapacity firmy Advansys a ich konktroléry používala vo svojich výrobkoch pod iným označením a s podporou novších win,možno by sa našiel funkčný,lahšie inštalovatelný ovládač kompatibilný so starým typom čipu na Advansys radiči....