Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC,vodné chladenie

Ahojte,chcel by som sa spýtať neviem presný názov PC skrinky lebo to je asi čínska a chcel by som sa spýtať ak mám zdroj umiestnený hore,tak tam vodné chladenie nejde dať ?
ďakujem

No, spíš by sis měl položit otázku, proč to vodní chlazení vlastně potřebuješ - mocně přetaktováš? Máš super-výkonný procesor či grafiku (případně více grafik)? Pokud na obě otázky odpovíš ne, s 99% pravděpodobností vodní chlazení nepotřebuješ. Pokud se Ti něco přehřívá, použij lepší chladiče a ventilátory, případně uprav tok vzduchu ve skříni (předozadní proudění - viz obrázek).
Pokud by jsi na vodním chlazení trval, nejprve si o tom něco počti.

Graphics Cards For Bitcoin Miner PCI-E Riser For Colorful

Takže kdovíjak ošizená karta a odpověď dává, kdo by to řekl, výrobce GPU. Jo, chce to "přetrpět" až do konce a podívat se na specifikace: "3Dfx" SLI Ready (trošku připomínka, kterou nepochopíte, jinak je tam pochopitelně napsáno nVidia SLI Ready): No!