Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukovka k Audio-Technica ATH-AVC500 + .flac

Zdarec,
za 1. se chci zeptat jakou zvukovku (čím levnějsí tím lepší) k výše uvedeným sluchátkům?
2. Bude lepší požitek z hudby na monitorech M-Audio AV 42 nebo na těch sluchátkách?
3. Kde najdu muziku ve formatu .FLAC?
Díky za rady a odpovědi.

Lepsi pozitok z muziky je cez reprosustavy. Ci to bude dobre z tych Monitorov M-Audio neviem. Na prednes silnych a nezkreslenych basov sa odporuca repro sustava s litrazou minimalne 80 litrov a k tomu akusticky vyvazeny priestor s eleminovanim odrazov.