Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní ntb-volba

Ahoj,poradil by mi někdo herní notebook prosím? Bude určen spíše ke hraní nenáročných her jako NFS underground,return to castle wolfenstein,mafia 1,gta san andreas,apod. Výjimku tvoří pouze hry mafia 2 a wolfenstein 2.

Rád bych aby mi to tyhle hry utáhlo na full detaily i s rozlišením.

rozpočet ZATÍM nemám určen ale pokud by to šlo tak cca 6-7 tisíc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, ale pobavils. (karel)

Některé nároky dnešních uživatelů jsou opravdu úsměvné. Kde žiješ? Očividně ses zasekl někde v 90. letech.
Při troše zdravého rozumu ti musí dojít, že za tu cenu je to výsměch.

6-7 tisíc KČ :D

Sám se svému nápadu směješ a tak je to i dobře. Kup si třeba tablet.
Nebo pokud chceš opravdu notebů, schovej si své úspory do kasičky, našpóruj ještě cca 15k a pak můžeš vybírat.

Já myslím, že nový notebook za 6000 kč ani neexistuje, leda nějaký použitý, popřípadě nový s Intel celeronem a 30gb hardiskem.
Každopádně neudělej tu chybu jako ostatní, pořádně našetři a kup nějaký s pořádným procesorem, žádný osekaný verze se spotřebou 10W.