Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová verzia poradne (hlasenie chyb)

Vážení radcovia a návštevníci,

Dňa 12.8.2017 okolo 23:00 bude doména poradna.net, vrátane všetkých poradní, niekoľko hodín nedostupná. V tomto čase bude prebiehať nasadzovanie novej verzie, ktorá bude obsahovať viacero vylepšení. Tým hlavným vylepšením bude responzívny dizajn, vďaka ktorému si budete môcť naše stránky pohodlne čítať aj na mobilných zariadeniach. V rámci úprav dizajnu sme urobili aj zopár zmien, ktoré by mali prispieť k prehľadnejšiemu čítaniu príspevkov, napríklad aby bolo lepšie vidno, kto na koho reaguje, alebo aby ste si ľahšie všimli, či ide o niekoľko mesiacov/rokov starý príspevok. S novou verziou pribudne tiež zabezpečenie stránok pomocou HTTPS a takisto budeme prenášať menej informácií v cookies, takže napríklad zvýraznenie nových príspevkov sa už nebude líšiť podľa toho, na ktorom zariadení ste si práve otvorili naše stránky.

Okrem toho sa udejú zmeny, ktoré už nie sú tak viditeľné navonok, ale nie sú o nič menej dôležité. Kvalitnejšia infraštruktúra s plne virtualizovanými serverami nám umožní rýchlejšie reagovať v prípade problémov, ktoré sa môžu nečakane vyskytnúť. Vďaka tomu tiež budeme môcť vykonávať zálohovanie bez spomalenia, ktoré si dnes môžete všimnúť, pokiaľ nás navštevujete v nočných hodinách. Okrem toho tiež očakávame aj zlepšenie celkovej výkonnosti počas bežnej prevádzky.

Tieto zmeny nám umožnia ďalej zapracovať ďalšie vylepšenia, ktoré pre vás pripravujeme. V prípade, že si po nasadení novej verzie všimnete nejakú chybu, môžete nás na ňu upozorniť buď priamo v poradni alebo e-mailom. Za spätnú väzbu vopred ďakujeme.

V tomto vlakne nam mozete nahlasovat aj pripadne bugy, ktore unikli nasej pozornosti pri testovani. (fleg)

Pisem odpoved na otazku autora. Mam zapnute (zvolene) zobrazovanie "Všetky".
Odoslem odpoved a zobrazuje sa mi len "Moje" (ci Navstivene, ani neviem).

Skratka nevidim odpovede uzivatelov, ktori su menej suchtlavi ako ja (a odpovedali skor).
Takze si sproste myslim, ze som odpovedal len ja.

Preco to pre Boha, vsak som dnes nehrasil.

Měl jsem dojem, že jsi se rozloučil a slíbil, že do jiných vláken nebudeš přispívat.

Myslím, že snad těch poraden nemáme tolik a není to taková dřina, nastavit si profil pro každou z nich. Jsou důležitější věci ke zlepšování a s vyšší prioritou, např. kvůli GDPR.

Jasne, hodte vsechno na uzivatele, jsou tak blby, ze si to neumi zmenit osmkrat.

Stale stejna pisnicka, jakmile vam nekdo neco rekne, tak zacnou vymluvy presne jako si to ted udelal s GDPR.

Faktem zustava, ze ten formular je naprosto debilni:

1 Vaše přezdívka je:

2 Můžete nahrát obrázek, který se bude zobrazovat u Vašich příspěvků (50 x 50px):

3 Zadejte Váš podpis:

4 Pokud chcete, můžete o sobě zveřejnit další informace:

Ctyri moznosti nastaveni zcela jasne ve formulari postavene na stejnou uroven, pritom 1 je pro vsechny poradny, 2 netusim, 3 je pro kazdou poradnu zvlast, 4 netusim. Muzes si tu brecet, jak chces, kolik jineho se toho musi udelat, ale faktem je, ze ten formular nema zadnou logiku.
Normalni reakce by byla, ze OK, ze na to zkusite nekdy mrknout, jestli by to neslo nejak vyresit. Stacila by nakonec i k tem polozkam informace, ktere ze se propisuji napric poradnou a ktere jsou jen pro tu konkretni, ovsem radeji budes brecet, kolik je starosti s GDPR a ze to delate ve volnem case.

Muzes si tu brecet, jak chces

Jedinej kdo tady brečí jsi ty s Mlocikem97. Nechcete si spolu založit svoji vlastní dokonalou poradnu? Asi ne, kritizovat a dělat chytrýho je snadnější, že jo?! Každý normální uživatel pochopí, že zavedení GDPR má vyšší prioritu než nějaký profil. Doteď s tím nikdo jiný problém neměl.

Ešte nikdy si neodpovedal tak že by si dal za pravdu inému, že by si v prípade nesúhlasu ho zbytočne neponižoval. Bez toho abys reagoval arogantne, egoisticky a povrchne. Myslím že ty bys admin nemal byť. Debata s Janom Fialom, Touch Woodom, Losom, flegom i ďalšími adminmi je rozhodne rozumnejšia. Aspoň když napíšu že teraz majú iné priority napíšu to normálne nie spôsobom ako kdyby chceli vyjadriť "sereme vám na hlavu" (skus sa to od týchto adminov naučiť). Inak reagujem do rok starého vlákna, a je rovnako blbé utnúť konverzaci v půlce. Preto som sa tu vyjadril, to ovšem neznamená že na poradne aktívne pôsobím. To že ešte napíšem jeden nebo dve príspevky za rok, snaď ma tu nechceš kvôli tomu ubyčovať. Ostatne do žiadnych nových vlákien neprispievam (aktívne neprispievam/nepôsobím do/na tejto poradni, jak som psal že nebudu... takže dodržujem čo som napsal). Okrem toho toto vlákno je úplne mimo jadra poradni, nieje to žiadny dotaz, žiadosť o radu. Okrem toho táto žiadosť o funkci je tak jednoducho aplikovatelná, že kdyby ste chceli, tak za pár hodín to tu už je.

Sry že som to vyjadril tak moc štiplavo, to nieje čo by som chcel.

Ešte nikdy si neodpovedal tak že by si dal za pravdu inému

Lžeš!

Nenapsal jsem nic tak strašného a za svým názorem si stojím. Ale někteří přecitlivělí jedinci se budou cítit stále ublížení.

Hezky sis to okecal, abys sem mohl stále chodit a prudit. To je pro poradnu fakt hrozně užitečné.

Všechno je jednoduše aplikovatelné, ale samo se to neudělá. A existují i jiné priority. Ale fakt už mě unavuje to takovým jaký ty vysvětlovat, když to nechceš nebo neumíš pochopit.

Klidně se vyjadřuj štiplavo, kvůli mně se nemusíš přetvařovat.

namiesto odpovedania "Lžeš!" si sa mohol zamyslieť jak inak si to mohol napsať, a aké dôsledky by to malo kdybys to inak napsal. A inak neprudím, len vysvetlujem. Inak teba fakt riadne hnevá že ešte tu píšem, napriek tomu môjmu vláknu že? Hmm, skus zachovať klidnou hlavu, riadne sa zamyslieť o tom čo tu pišem, čo som psal aj v tom mojom vlákne. Ber to ako bych to nepsal ja. Snaž sa zlepšiť sa. Inak skus si prečítať pár svojich vlastných príspevkov a snaž sa to vnímať tak že sú smerované proti tebe. Možno pochopíš kde robíš chyby.

namiesto odpovedania "Lžeš!" si sa mohol zamyslieť jak inak si to mohol napsať

Proč jinak? Že bych třeba napsal "Nepíšeš pravdu"? Ne, klidně to napíšu tak jak to je, že lžeš. Alespoň bys to mohl uznat, omluvu samozřejmě od někoho takového nečekám.

Inak teba fakt riadne hnevá že ešte tu píšem, napriek tomu môjmu vláknu že?

Je mi to jedno, jen všem ukazuješ, že tvoje slovo neplatí. Nejdřív tvrdíš, že poradnu opuštíš a loučíš se, pak se zase najednou vymlouváš, že přispíváš jen do starých vláken, maximálně jeden nebo dva opříspěvky za rok, atd... Kličkuješ jak zajíc a sám se do toho zamotáváš.
Navíc nechápu, co te tady držý, když skoro v každém tvém příspěvku je nějaká stížnost na rádce, uživatele nebo funkčnost poradny.

Snaž sa zlepšiť sa.

Nápodobně. Zameť si před vlastním prahem, než začneš někomu radit podobná moudra, ju?

Aha, takze kazdej kdo upozorni na nejakou chybu ci nelogicnost si ma zakladat svoji poradnu?

Admin touchwood me upozornil, ze si tu lidi stezovali na muj urazlivy podpis, tak jsem ho zmenil tak, aby byl vic vysvetlujici. Pritom jsem si vsimnul nelogicnosti v profilu, napsal jsem to tedy do hlaseni chyb, jak se muzes docist v nadpise tohoto vlakna. Zcela chapu, ze ma GDPR vyssi prioritu, ale ocekaval jsem od nekoho z adminu odpoved, ok nekdy az bude cas, tak na to mrknem, jestli by s tim neslo neco udelat.
Misto toho ses objevil ty a zacal vyhrozovat, at si delame vlastni poradnu a brecet, kolik jine prace mate. Jeste si kvuli tomu s Mlocikem vjedete do vlasu a div se nepoperete.

Zbytecne od obou, kdybych to tusil, tak jsem snad radeji ani tu nelogicnost v profilu nehlasil.

---

Jo, nejlepsi by bylo, kdybyste si dali oba s Mlocikem na mesic pauzu, z meho pohledu to vypada, ze na dovolenou nutne potrebujete oba, sorry.

si tu lidi stezovali na muj urazlivy podpis...

jakože na něco takového?
Google je stejně nebezpečný jako nacisti, dávejte velký pozor, komu svěřujete svá osobní data!!!
já s tím sice nesouhlasím, ohánět se nacistama může jen nevkusný dobytek, ale to je fak důvod žalovat?
(možná šlo o něco jiného, nečtu všechny poradny ani všechny kategorie)

když vidím totálně kravský příspěvek nudícího se trotla, požádám adminy rovnou v textu ať to smažou, nechodím bonzovat. když to zapadne, nic se neděje i když to zůstane. každému vadí něco jiného - a jsem pod tím veřejně podepsaný.

v tomto zbytečně resuscitovaném threadu sice nemá host nejlepší náladu (mě se to stává častěji), ale tvrdit něco takového je lež:

Ešte nikdy si neodpovedal tak že by si dal za pravdu inému, že by si v prípade nesúhlasu ho zbytočne neponižoval.

to chápu, že reakce tomu bude odpovídat.

(možná šlo o něco jiného, nečtu všechny poradny ani všechny kategorie)

Ano, šlo o něco jiného, sem to psát nebudu, ale klidně pošlu přes SZ. Něco takového může napsat jen hulvát. Měl by si uvědomit, že sem chodí i mládež a slušně vychovaní lidi a na jeho vulgarity nejsou zvědaví.
S těma nacistama to už je vylepšená verze, s tím nevkusným dobytkem jsi to trefil výstižně.

Aha, takze kazdej kdo upozorni na nejakou chybu ci nelogicnost si ma zakladat svoji poradnu?

Jo, třeba. :-p Je rozdíl mezi upozorňováním a hádáním, když hned do pěti minut není požadovaná funkce naprogramovaná. A ani si to nenechat vysvětlit.

Tvůj minulý i současný podpis je kontroverzní a provokující, ale když nemůžeš vymyslet něco normálního, tak si to užij.

Vysvětlil jsem ti (teda neúspěšně jsem se o to snažil), proč je pro každou poradnu jiný podpis. A že další tvoje nelogičnosti teď nejsou na pořadu dne, což se tě evidentně dotklo. Takže se jimi možná budeme zabývat v Poradně verze 35.7 v roce 2026 - už jsi spokojený?

Co máte s tím brečením? Brečíte vy dva s Mlocíkem, ta pauza je dobrý nápad, dekte si ji oba a na hodně dlouho. A nezapomeňte mě ještě před tím omínusovat.

Asi takto, kde jinde než tady by měli být odborníci, kteří to provedou dle nejlepšího svědomí. Určitě to bude minimálně dobré a určitě kvalitně provedené. Ve výsledku je celkem jedno, jestli se to nebude líbit polovině A, nebo polovině B, bude to jak to bude a všichno si zvyknou.