Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WindowsXP zalozka kompatibilita chyba

Dobry vecer, chcem sa opytat ked kliknem na na nejaky subor z koncovkou exe a dam properties, v nasledovne otvorenom okne byva zalozka Compatibility. Potrebujem totiz spustit jeden starsi program pod XP a malo by to fungovat tak ze tam zaskrtnem nieco ako "Run this program in Compatibility mode for Windows 98". No lenze vtip je v tom ze ja tam tu zalozku proste nemam. A neviem preco. Na druhom PC je a na tomto nie. OS je Windowsxp SP2, a mam prava administratora. Dakujem za pripadnu odpoved.

zkusme jeste
slozka windows
tam slozka AppPatch
v nem:
acadproc.dll
AcGenral.dll
AcLayers.dll
AcLua. dll
AcSpecfc.dll
AcXtrnal.dll
apph_sp.sdb
apphelp.s db
drvmain.sdb
msimain.sdb
sysmain.sdb
---
zkontrol ovat jestli tam jsou(pokud ne zkopcit z inst. cd),dll bych preregistroval : priklad-
start
spustit

regsvr32 "c:\windows\AppPatch\acadproc.dll"

dale sdb - jsou databiny co ma sladit, pokusil bych je bud presunout popripade nahradit.
po vsech tehle akci zrestartovat pruzkumnik (ukoncit explorer.exe,spustit explorer.exe)