Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GPU vytížení skáče 0%-100%

Dobrý den, chci se zeptat zda je normální že, když hraji GTA SA nebo jakoukoliv hru tak vytížení skáče 0% 90% 100% a tak nepravidelně. Prostě to tak dělá u všech her. 1sek tam je 0% pak zase 100% a pořád se to mění na různá čísla. Nevím zda program funguje správně používám MSI afterburner s RivaTunerStatisticsServer. Nějaký další program co by uměl ukázat vytížení GPU.
GPU: AMD R7 360 2GB OC GIGABYTE

GPU jela na 100% už to neskákalo ale měl jsem jen skóre 1378 points a když jsem se koukl na ostatní testy tak ta GPU měla 4k points, ale nejspíš to bude tím že při tom testu měla 72-80°C (ta moje) a ztrácela výkon (aspoň si to myslím) a nebo to bude mojí základní deskou, která je stará 17let M2N-E

17let asi tazko
Ked ti to brzdi zbytok zostavy pri tej hre, tak logicky nebude grafika vytazena na maximum, ptz hru brzdia ine veci trebars cpu.
Ale benchmark by to malo mat snad lepsi, ale neviem jaku presne mas kartu a jaky benchmark si robil. Skus pripadne este 3D Mark. Alebo to neries.
V ovladacoch alebo nastaveniach hry mozes skusit zapnut/vypnut AA a AF a podobne efekty

Sestava:
CPU: AMD Phenom II X4 925
RAM: 6GB DDR2 400Mhz
GPU: R7 360 2GB OC GIGABYTE
Základní deska: M2N-E
Ale například když hraji The Forest na low detaily tak GPU jede na 100%, CPU 60-70% občas 90%, a ramky 4GB a mám 70FPS (bez staveb), když už jsou tam nějaké stavby 20-40FPS.
FurMark: 6Ndi, 1S9k
Zkusím ještě ten 3DMark

chipset nforce nijak nesouvisí s geforce grafikou. viděl jsi vůbec někdy pc uvnitř?
chybějící ovladač nenahradíš tím, že budeš instalovat něco jiného.
"nvidia force" - sis vymyslel svoji slovní přesmyčku? snaha se necení, zabíjíš čas hloupostmi.
pokud nvidia nenabízí driver pro win7, máš aspoň důkaz, co je to za shitsety - a deska na vyhození.