Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit PC s TV?

Dobrý den prosím poraďte mi jak mohu propojit PC(notebook)s TV tak abych mohla sledovat film na DVD počítače na televizní obrazovce. Děkuji. Renata.

pls poradte, mam ati radeon X1650 Pro. a jeste neco to nejdulezitejsi, mma vse propojene, a kdyz v ovladaci gaf. karty dam moznost "rozsirit plochu i na tento monitor", nebo "povolit toto zobrazovaci zarizeni", nebo dle pokynu graf. karty (pretahuju vynucene naleznutou TV do pole pro druhy monitor), at delam toto vsechno vzdy kdyz dam "pouzit" nebo "ok" vrati se nastaveni jak bylo. chava se to jako kdyby druhe zobrazovaci zarizeni vubec nebylo. delam nekde chybu?