Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s USB

Dobrý den, mám problém s usb. Při zapojení externí mechaniky se mi objeví dialogové okno že jsem připojil vysokorychlostní zařízení usb k nízkorychlostnímu portu.Dá se stáhnout nějaký novější driver bez toho, abych musel instalovat sp2?Mám win xp sp1.Děkuji

Ach jo, kdy už lidi pochopí, že z prasete kanárka neudělají. Pokud řadič na desce nepodporuje USB 2, tak ti žádné drivery nepomohou, protože je to záležitost hardware (zrovna tak ani kouzelný benzin neudělá z Trabanta formuli jedna). Jediným možným řešením je přídavný řadič do PCI, ale pozor na revizi PCI, některé řadiče vyžadují vyšší revizi, kterou starší deska nemusí mít.