Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte při koupi základní desky

zdravím potřeboval bych trochu poradit s koupí základní desky...už sem se po nákych koukal ale nevim podle čeho se mám řídit protože si chci nechat procesor s tý stávající a dát ho do nový základní desky...a nevim jakou vybrat aby mě tam sedl!!!!moc pls o radu!!!!diky

Změna kategorie, původně: Ostatní (L-Core)

ne nejni:))AMD Athlon(tm)Procesor Socket A (462)
a ještě u tý mi stary zakladovky mam jeden problem.koupil sem si new grafiskou
a ta ma AGP 8x a zakladni podporuje jen 4x a tim padem asi spolu spatne komunikujou a pri hrani nakych narocnejsich her mam clou grafiku podelanou...tak bych potreboval aby ta new zakladovka mela AGP 8x...

ten procesor si klidně nech. Doporučuju ho přibít stovkou hřebíkem na futra. Tam mu, přestárlému, pomalému dědečkovi, bude nejlépe.

Fakt nechápu myšlenkový postup, kdy si na starou desku a přestárlý CPU koupíš novou PŘEDRAŽENOU a nevýkonnou grafiku...

P.S.: jak se ti poadaří během hraní dostat exkrementy na grafiku? :-D

nevím. Připadne mi úchylné dokupovat do takového starého mrzáka (s beztak nafouknutými kondíky) grafiku.

Když to vezmeš kolem a kolem, řádově výkonnější sestava s Athlonem64 (nebo s malým příplatkem) Athlonem X2 EE a deskou s AMD690V stojí čtyři litry, k tomu 2x512MB RAM za cca litr a je vymalováno - máš upgrade, který můžeš postupně poupgradovat o PCIe grafiku (z nepřeberného výběru, pokud nestačí integrovaná X1250, která je rozhodně výkonnější, než GF5200) nebo nový SATA disk.

Vidím-li že uživatel dokupuje grafiku (téměř jistě s vidinou hraní her), jednoduše nemůžu doporučit držet při životě tohohle dědouška (a ještě s uhřátým Palominem)