Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slovenčina čeština do podprogramov od nero.

slovenčina čeština do podprogramov od nero určite existuje nejaká stránka kde to je.

S DVD DL napalovačkou som dostal Nero v angličtine. Konkretne Nero burning Room 6.6.1.6 bundled a Nero Express 6.6.1.6 bundled. Chcel by som nájsť napr Nero Back It Up 1.2.0.62 /posledny čo som načiel je asi 1.2.0.54/ Nero cover designer 2.3. built 2.3.43 ten asi mám. Nero Sound Track 1.0.0.56 /posledný čo som našiel je 1.0.0.54/ IN CD 4.3.18.0 ..... Nero Light Scribe - NERO version 6.6.1.6.

bohužiaľ pri podrobnejšom pozretí tam tieto čísla nie sú -- ??? neboli preložené. posledné čísla sú tie ktoré som uviedol. Nevie niekto nejakú sránku. po podrobnom hľadaní som horko ťažko našiel Nero burning rom 6.6.1.6 ale nie tieto podprogramy..

A čeština/slovenčina ze starší verze nejde použít? Myslím že jo, v nejhorším nebude přeloženo pár hlášek.
Nevím, jak ty poslední verze jsou dloho na trhu, lokalizace se vždy objeví s nějakým odstupem. A na některé meziverze vydané rychle po sobě se třeba neobjeví vůbec.

A na některé meziverze vydané rychle po sobě se třeba neobjeví vůbec.
To bude asi ten problem Teraz už je Nero 7xxxx. To bolo Nero 6.6.1.6 . ak sa niečo predáva v cudzom jazyku mala by byť zľava aj cez 80 percent. (viem že je to moja naivná predstava)

Donut americku firmu (pripadne nemecku, nero su nemci tusim) aby sa pre nejakych 10mil. cechov a 5mil. slovakov isli nejako roztrhat...skratka snivaj dalej. CZ a SK trh je pre nich tak maly, ze preklad ich programov ma mimimalnu prioritu. V PC oblasti vzdy vladla anglictina, a kazdy uzivatel musi vediet aspon zaklady,

Osobně bych to řešil updatem na verzi 6.6.1.15 z:

www.nero.com/nero6/eng/nero-up.php

Podrobnosti (čísla verzí jednotlivých komponent instalačních balíčků:

www.nero.com/nero6/eng/Nero_6_Reloaded_Release_Notes.html

Instalační balíčky s češtinou:

www.nero.com/nero6/eng/sp_file.php?spla=csy

Při updatu by měly být zachovány všechny registrační údaje.
Vaše verze 6.6.1.6 byla dodávána, mám takový dojem, pouze k mechanikám a proto k ní sehnat češtinu je problém.