Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slovenčina čeština do podprogramov od nero.

slovenčina čeština do podprogramov od nero určite existuje nejaká stránka kde to je.

S DVD DL napalovačkou som dostal Nero v angličtine. Konkretne Nero burning Room 6.6.1.6 bundled a Nero Express 6.6.1.6 bundled. Chcel by som nájsť napr Nero Back It Up 1.2.0.62 /posledny čo som načiel je asi 1.2.0.54/ Nero cover designer 2.3. built 2.3.43 ten asi mám. Nero Sound Track 1.0.0.56 /posledný čo som našiel je 1.0.0.54/ IN CD 4.3.18.0 ..... Nero Light Scribe - NERO version 6.6.1.6.

Osobně bych to řešil updatem na verzi 6.6.1.15 z:

www.nero.com/nero6/eng/nero-up.php

Podrobnosti (čísla verzí jednotlivých komponent instalačních balíčků:

www.nero.com/nero6/eng/Nero_6_Reloaded_Release_Notes.html

Instalační balíčky s češtinou:

www.nero.com/nero6/eng/sp_file.php?spla=csy

Při updatu by měly být zachovány všechny registrační údaje.
Vaše verze 6.6.1.6 byla dodávána, mám takový dojem, pouze k mechanikám a proto k ní sehnat češtinu je problém.