Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá se připojit na internet

Mám problém-nejde mi připojit na NET,hlásí pořád v tray,že je připojen,odeslané pakety v připojení jsou o.k.,ale přijaté pakety=0.Mám adsl router,druhé PC mi běží,už nevím,co dál,díky za každou radu.
Změna předmětu, původně: připojení (karel)

Nenapsal jsi, jestli ti už jde ping na router. DNS nastav stejně, jako je na tom PC s fungujícím internetem. Pokud máš ADSL od O2, tak bych hledal u nich v nápovědě a v papírech od připojení. Zkusil bych 194.228.2.61 . DNS by taky mohl zajišťovat router, záleží, jak je nastaven.