Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmenšení mp3 pro blbce

Mohl by mi někdo popsat, jaký program stáhnout pro zmenšení hudby ve formátu mp3 )dobré by bylo zachování co největší kvality) a jako pro blbce klik za klikem popsat, jak na to? Jestli na to někdo má trpělivost, tak díky ;-)

(podle reklamních keců má mít .wma pro nízké datové toky o něco vyšší kvalitu)

Tak už jsem se kdys setkal se dvěma články, kde byla porovnávána výsledná kvalita studiových nahrávek klasické hudby v mp3/wma. Formát wma byl skutečně o malinký kousek zhodnocen kvalitativně pro ucho přijatelnější než mp3.
Rozdíl i u velmi slušných repro bude pravděpodobně málo/možná takřka vůbec znatelný, ale u vynikajících sestav si dokážu hlavně u cvičeného ucha představit, že změny drobné zaznamená.
V popíku to "bude" celkem fuk ... ale v klasické hudbě, kde musí být (ideálně by tal "mělo" být ...) slyšet z mnoha desítek hráčů/nástrojů orchestru pokud možno všechny nebo co nejvíc barev/nuancí zvuku se počítá každé, i když malé kvalitativní plus k dobru...

udělá ti to jakýkoliv cd ripper....jinak jestli máš ty mp3 např.v CBR tak si můžeš pomoct tím že to převedeš do stejného bitrate ale ve VBR....čili s promněnlivým datový tokem...viz na www.cdr.cz by tam měl být nějaký návod či tutoriálek...8-)

Nie je to len program na zmenu kvality/velkosti mp3, je to audio prehravac (nahrada za winamp), je ovela lepsi (IMHO) a pod "Obsluzne programy" > "Audio konvertor" je konvertor a cd grabber - tato cast asi nie je prelozena, ale pouzitie je velmi jednoduche...

- pridat mp3 (Add), alebo len pretiahnut z explorera / suboroveho manazera
- vybrat format, kvalitu a umiestnenie
- kliknut na start

www.aimp.ru