Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit soubor rar?

Dobrý den mám prozbyčku nevým jak mám vypálit na cd soubor rar předem moc děkuji za radu petra

Změna předmětu, původně: SOUBOR RAR
Převeden text dotazu na malá písmena - vypni si CAPSLOCK! (host)

Soubor RAR vypálíš jako normální datový soubor - zvolit projekt CD-ROM ISO a soubor RAR petáhnout do vypalovacího programu.

Ale na to se asi neptáš. Zřejmě sis odněkud stáhnul nějaký legální program zabalený v RAR. Takže RAR je archiv. Ten musíš rozbalit (např programem WinRAR, nebo TotalCommanderem). Pak získáš teprve obraz, který vypálíš. Další postup po rozbalení archivu záleží na jeho obsahu.

Pokud to chceš vypálit jako hudební CD, aby to šlo přehrát v libovolném CD přehrávači, pak si jako projekt ve vypalovacím programu zvol Audio CD (hudební CD) a MP3, které najdeš po rozbalení programu do vypalovacího programu přetáhni. Ten program se pak sám postará o konverzi a udělá to tak, aby z toho bylo nakonec opravdu hudební CD.