Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Restart každou hodinu

Zdravím,

nesetkal se někdo se samovolným restartem přesně každou hodinu? Mám trochu podezření na desku, protože se mi občas stává, že zapnu, spustí se ventilátory a hned se zase vypnou spolu se vším.

Windows XP
MB Intel DP35DP, Celeron D430.

Předem dík, Ondra

loading...

:-D To já jsem jednou měl něco podobného jako toto : watch. Ne úplně to samý jako tady ale taky to bylo dost vostrý. To mě naučilo nedávat antivir na minimum a hlavně nespoléhat na Windowsovskej firewall. Po 2 hodinách jsem to nějak přemoh ale bylo to fakt těžký. Antivir poté našel asi 5 trojanů, 1 virus a AntiSpyWare 87 breberek