Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztracený email

Napsal jsem rozsáhlý a velmi důležitý email a potřeboval jsem k němu přiložit obrázek. Klikl na přiložit soubor, našel soubor obrázků a klikl na něj. Protože se dlouho nic nedělo, klikl jsem na X-v pravém rohu okna souboru obrázků abych ho zavřel ale zmizel mě i napsaný email, a zůstala jen plocha obrazovky. Otevřel jsem znovu emailovou schránku v domění že ho najdu v rozepsaných, ale nebyl tam a ani jinde v emailové schránce. Myslím že by někde měl být, ale kde? Jak ho najít? Prosím poraďte, díky Karel W.

Na druhý dotaz jsem založil samostatné vlákno
http://pc.poradna.net/question/view/142139-jakou-ra m-na-pentium-iii
nelze řešit vícero úplně odlišných věcí v jednom. (LaKr) (Kráťa)

Podle mě to nepsal z poštovního klienta ale z webového rozhraní.
To je potom jasné, že jak okno omylem zavře, tak mail už nenajde nikde, "kupodivu" ani v rozepsaných ne - mailová aplikace na webovém serveru pochopitelně nemá možnost jak ukládat obsah formuláře před jeho odesláním...

To bys teda bulvyl bulvy. Psal jsem, že jsem chtěl vložit do emailu soubor - vlastně obrázek ze souboru. Po vybrání obrázku se ale dlouho nic nedělo, takže jsem zavřel okno souboru - ne email. Ale zavřel se i email i s napsaným textem. No a před chvílí jsem zkusil napsat jen tak skusmo pár řádek do emailu a zavřel. Žádné upozornění a text zase fuč. A včíl mudruj kde je chyba. Maily píšu v prohlížeči Seznam.

Pokud něco píšeš ve internetovém prohlížeči, musíš dát přímo pokyn k uložení. "Samo" se ti nic do pošty k odeslání ukládat nebude. Ani se nedočkáš dotazu k uložení. To by se ještě tak mohlo stát v mailovém programu.
Pokud tam přidáváš obrázek, budeš muset počkat, než se přenese přes internet. Rozumný člověk obrázek napřed zmenší a nevkládá tam přímo 3MB fotky z foťáku.

Myslím, že na to, abys mohl dále mudrovat by ti ten popis měl stačit.

No a před chvílí jsem zkusil napsat jen tak skusmo pár řádek do emailu a zavřel. Žádné upozornění a text zase fuč. A včíl mudruj kde je chyba. Maily píšu v prohlížeči Seznam.

To není chyba, to je vlastnost. Prohlížeč Seznam neexistuje, mohl to být Internet Explorer, Opera, Firefox, či nějakej jinej, exotickej prohlížeč.

Pavel