Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem časování TITULKŮ na DivX JINAK !

Mám takový problém, s načasováním titulků, začne film titulky ze začátku sedí a postupně se furt opožďují vít a víc, a nebo předbíhají, většinou je to na filmy které třeba mají 800mg ale titulky byly tvořeny na 700mg filmy....., někdy nemůžu najít správně načasované, tak bych si je chtěl upravit sám,vím že je spousta programů na titulky,ale nejsem zas takovej profík, stačil by mi jednoduchej prográmek jak to načasovat,potíž je v tom že čas není opožděn o stálých třeba 10sec.,ale postupně se čas prohlubuje, děkuji za odpověď.

jak uz psal kubik - v jakem koliv titulkovaci staci prehodit framerate na film
film- vlastnost framerate okopirovat
titulky otevrit v titulkovacim editoru ulozit jako a prdnout stejny framerate jako film
na 90% to zabere
pouzivam Subtitle Workshop umi prepocitat