Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Publikovaní Excelu do redakcniho systemu

Mám udělán v excelu takovou kalkulačku a teď bych ji chtěl publikovat na webu, nevím, jak když to uložím jako web pomoci excelu říká mi to, že nemám nainstalovanou nějakou web. komponentu, ale tu ani nebudu instalovat, protože ji nemusejí mít ani ostatní co budou prohlížet stránky. Otázka je tedy, jak můžu xls soubor dát do nějakého kódu html nebo jak ho jednoduše můžu publikovat pomocí redakčního systému.

No na internetu jsou normálně k dispozici kalkulačky pro výpočet mzdy, tak proč by nemohlo prostě jít to také nějak udělat a nejjednodušeji převodem excel souboru do html. "Form 1" vlož číslo např.: 20 "Form 2" Výpočet např. "Form1 / 2"

Nemohl. Vždyť si to napiš sám, tohle všechno je v tom linku co jsem ti poslal. Stačí si přečíst a podívat se na zdrojáky (toto slovo by mělo být v úvozovkách, protože takovou pitominu na 2 řádky snad ani zdrojákem nazvat nelze)

Nezlob se, tohle je poradna, nikoli škola Javascriptu. Aspoň já to tak vidím. Naší úlohou je poradit kde najdeš řešení svého problému, u těžších případů pak třeba i lehce pomoci, ale rozhodně ne (vy)řešit celý problém aby tazatel ani nemusel pohnout prstem. To ostatně není ani technicky možné každému "udělat řešení na klíč".