Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem voltáž pamětí

Dobrý den
Koupil jsem paměti (1GB x2 KIT) PC 3200 DDR 400 Mhz Dual Channel do desky AopenAX4SG-která tyto paměti podporuje,při zapnutí však deska pípá a nenaskočí ani bios,udávaná voltáž pamětí je 2.5 voltu zatímco bios mi nabízí možnosti jen 2.6 a 2.7 voltu.Je to důvod proč mi paměti nejedou a pokud ano jestli existuje možnost zmčnit voltáž pomocí nějakého programu nebo např.upgraidem biosu?
Děkuji za odpověd.

Voltazi to nebude - tipoval bych spatne zacvaknuty pameti. Zkus vytahnout a vrazit zpatky, davej pozor, jesli je tam davas spravne (je tam zarez), poradne je dotlac a zacvakni tema pacickama na krajich. Podivej se do navodu od mainboardu, jestli je tam nejaky omezeni ohledne do kterych slotu se muze osadit pamet v dual channelu.
Zkontroluj, jestli jsi nepohnul s necim jinym - nevyskocila ti graficka karta ze slotu?