Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesory Intel

Konečně jsem sehnal nějaký CPU ale nevím zda mě půjde v desce Abit BH6 , chipset i440BX,slot1,socket 370.CPU má označení Pentium III 600E MHz/256/100/1,65V - S1. SL3H6 Je to v pouzdře SEECC2 Stačí odpověd ano - ne. Díky.

Pisal ti to nonot hned v prvom prispevku.
Vypni PC z 230V, vymen CPU a hned mozes aj prehodit jumper (jediny na doske) "Clear CMOS" (a o par sekund zas nazad do povodnej polohy tak ako bol), tym sa nastavia standardne nastavenia.
Doska si ten CPU rozpozna sama (nastavit bude treba v BIOSe asi len tych 100MHz u polozky FSB).