Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - nejde se připojit

Ciao, potřeboval bych radu jak na nastavení mojí adresy,konkrétně připojení k internetu.Podle smlouvy mám vše nastavené:ip adresu,masku, bránu, primární i sekundární DND.Bohužel se nemůžu připojit na net.Pakety odesílám, ale nepříjímám.děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Internet (LaKr) (Kráťa)

z příkazového řádku bych to neřešil.

mám od netronu stejný dns2, jako dns1 mi dali 80.82.150.2, zkus to. pokud trváš na svých dns, navzájem je přehoď.

někde v reakcích je tu zmiňován kabelový modem, zároveň ale píšeš "Jo sousedům jede internet v pohodě. Je to konektor RJ 45 zásuvka". takže je trochu problém se s tebou domluvit. pokud je to nějaký modem? router? switch? který paří netronu a ne tobě nebo sousedovi s vaším nastavením, tak ho dál neřeš.

Já jsem se tazatele ptal,jakou má značku kabelového modemu, aby byla jistota, že má skutečně internet přes kabelovou televizi.O PC nenapsal nic ( předpokládám, že je to NB), jestli je na tom WinXP nebo Vista se taky nezmínil. Netron neznám, na stránkách mají, že provozují optické metropolitní sítě a bezdrátový internet. Když se zeptám na dvacet věcí a odpovědí je pět slov, z kterých se člověk málo dozví, tak přestávám mít zájem poradit. Předpokládám, že tazateli ani nebudeme stát za to, aby napsal v čem byl problém a jak ho vyřešil.