Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vydělávání na internetu

Ahoj , mám na internetu pár webových stránek a chtěl bys z nich mít nějaké peníze . Nevíte nějaký server ,který platí za propagaci svích stránek? Díky za odpověď.

Umístěním reklamy se vydlat nějaké peníze dají. Podmínkou je mít návštěvnost. Počítej tak 1 proklik na 1000 navštěvníků.
Já mám ověřený Google Adsense. Z českých by mohl zkusit eTarget.

Zkoušel jsem i různé reklamní systémy - TextLinksAd, případně systémy, které zprostředkovávají prodej reklamního prostoru a nakonec jsem skončil u AdSense. Nepočítej ovšem s tím, že by tě to uživilo. Ale na to, aby to utáhlo provoz stránek a byo ti na zmrzlinu o postačí ;-)

Já myslim, že těch prokiliku bude víc, pokud více bude více tlačit na pilu, viz kolik vidělávaj stránky, co se prodávaj na foru sitepoint.com
(zvlášt, když reklama vypadá jako "menu" :-D )

ad dotaz) nejprve by jsi měl definovat jaké www máš a jaké návštěvníky. Nejprve je lepší nějaká cílená reklama - chat, seznamku ..tak ti nic jiného nezbyde. Pokud máš něco speciálního, pak je lepší najít nějaký patrnerský web na dané téma.Třeba fan stránku o metalové kapele, tak je dobré se poohlédnout po nějakém partnerském programu s "metal shop"em

piš na stránkách lži nebo na nich kde koho urážej, to mívá nejvíc čtenářů. jenže při tvém pravopisu nevěřím v úspěch.

nebo horší cesta - něco se nauč a piš o tom. ale hraní kradených her na pc není nic originálního, tam žádné rekordy v návštěvnosti nečekej.