Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vydělávání na internetu

Ahoj , mám na internetu pár webových stránek a chtěl bys z nich mít nějaké peníze . Nevíte nějaký server ,který platí za propagaci svích stránek? Díky za odpověď.

piš na stránkách lži nebo na nich kde koho urážej, to mívá nejvíc čtenářů. jenže při tvém pravopisu nevěřím v úspěch.

nebo horší cesta - něco se nauč a piš o tom. ale hraní kradených her na pc není nic originálního, tam žádné rekordy v návštěvnosti nečekej.