Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Submit ve formuláři

Omlouvám se za jednoduchou (nechci použít jiné adjektivum) otázku... Je možné ve formuláři napsat kód pro odeslání dat tak, aby se nezobrazovalo tlačítko, ale normální link?

Díky za odpověď.

A co jej nastylovat přímo u toho tlačítka, jen to jedno? Např.

<input type="submit" style="height: 10px; width: 44px; line-height: 0.6em"
value="Šup tam s tím">

Spíše by to chtělo řešit, jak tam zakomponovat tlačítko, aby se to nerozhodilo, než "vyrážet klín klínem (javascriptem)". :-)

Ručičku mám :-) a když už jsme v tom, šlo by nějak ve stylech udělat i změnu barvu při najetí myší a zamezit tomu "klikacímu" efektu, kdy to opticky vypadá jako že se tiskne tlačítko (písmenka popojedou maličko níž, sorry, líp to napsat nedokážu).

Díky (a pro touchwooda rovnou pokračuji: jak???)

hihi to je sranda. Já teď asi nahlásil neplatný odkaz...
Udělal bych to třeba na třídu (class), ve které to stejnš je. Přidat do souboru *.CSS, nebo do <head>

                /*měnící*/
	.menici {
		width: 133px;
		height: 22px;
		display: block;
		background-color: #34353b;
                cursor: hand;
                line-height: 0.8em;
                font-size: 0.8em;
		}

	.menici:hover {
		background-position: -133px 0;
		width: 133px;
		height: 22px;
		display: block;
                background-color: #7E7E7E
                cursor: hand;
                line-height: 0.8em;
                font-size: 0.8em;
	        }
	/*měnící konec*/

do <body> potom

<input type='submit' class='menici'...

Ještě by to asi chtělo "vymakat", nezkoušel jsem, píšu to z hlavy.

Pro hosta. Zákon č. 1 přeci je, že kde nejsou scripty, nejsou ani chyby ve scriptech. Chtělo by to nějak upřesnit to číslování. nebo se jedná o dva různé zákony? Např. "losův zákon č. 1" a jiný zákon?

Ano, nahlásil... ale aspoň jsi mi otestoval, jak pěkně to funguje...:-)

No, tak tím jsem to roz***** úplně, ale použil jsem z toho část a už se blížím - tedy alespoň v Opeře. Teď ještě vymyslet, jak zařídit, ten text "neklesal" při klinutí... No a pak FF a IE... :-(

Ano jde. Kdyř dáš do souboru *.CSS
h1 {color: red; font-size: 1.8em}
bude velký červený ve všech souborech, které se řídí tím, css. Když to dáš do head jednoho
<style type="text/css">
h1 {color: red; font-size: 1.8em}
</style>
budou všechny velké červené pouze v tom jednom, ostatní se budou řídit tím, *.css
Když to dáš přímo u tagu
<h1 style="color: red; font-size: 1.8em"> bude velký červený pouze ten jeden. Vždy platí to, co je později a když není nic, tak v head,když ani tam, tak v css a když ani tam, tak nic (respektive nadefinované pro konkrétní prohlížeč).