Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neznámé zařízení ve správci zařízení

Ve správci zařízení se mi objevuje v oddíle Další zařízení - neznámé zařízení. Nemohu ale zjistit o jaký HW jde. Raději jsem ho zakázal, aby mě to pořád neotravovalo při spouštění PC (nalezen nový HW). Při autodetekci přes internet se nic nenašlo. Zkoušel jsem vkládat různá instalační PC, ale bez úspěchu. Nedá se nějak blíže specifikovat o jaký HW se jedná?

V tom pripade je to bud druhy engine grafiky (skusit preinstalovat ovladace na grafiku alebo skusit aj inu verziu) alebo je to monitor ktory ma problem s DDC (problem s kablom apod). monitor mas detekovany spravne?
Mohlo by sa jednat o pozostatky tej TV karty skus si dat zobrazit skryte zariadenia a poodstranuj co netreba mozno tam mas v spravcovi zariadeni este aj tu TV kartu ako skryte zariadenie. Odstran odtial trebars aj grafiku a restart a preinstaluj ovladace grafiky.

P.S. mohlo by sa jednat o druhy "monitor" ktory vlastne nemas zapojeny (druhy vystup grafiky). Skus niekde v nastaveniach ovladaca ci nemas zapnuty nejaky dualview, klonovanie, druhy vystup, ak je zapnuty tak vypnut alebo co.

no vida - to by mohl byt ten problem.
nainstaluj znova ten media server a odinstaluj
pokud se nezadari - budes muset ho sejmout rucne - zrejme bude v servisech , udela si virtualni zarizeni (to nezname)+svoji slozku+shared slozku a v systemu.
pouzil bych na to: autoruns od sysinternals,pserv(umi odstranit servis i device-jen pokud vis co delas) a cistic registru.

edit // zpet , koukni sem - je tam path http://www.exac.cz/podpora/show.php?soubor=pctv_ins talace.dat&popis=PCTV%20-%20Instalace
resp. sem index.htm tvuj problem se tam resi

Soft od Pinnaclu má velmi zajímavou vlastnost, a to, že je na "beeeeep."
Snaž se ho zbavit a použít nějaký alternativní, je ho zdarma dost.
Teď bych vrazil instalační CD a bude-li třeba i kartu do kompu
a zvolil bych uninstal, je-li to možné, případně nastartuj instalaci
a použij volbu Uninstal. Když to nezabere, tak tě čeká ruční práce
a hledání v registrech asi.

Skutečně pomohly jiné ovladače na grafárnu s pomocí UnknownDeviceIdentifieru. Díky všem. Nějak si budu muset ještě pohrát s těmi Pinnacly (Microsoft Desktop Engine SQL Server (PINNACLESYS)). Ten stále odolává odinstalaci a navíc když jsem tam tu TV kartu vrátil, mi teď systém nechce identifikovat tuner ...