Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neznámé zařízení ve správci zařízení

Ve správci zařízení se mi objevuje v oddíle Další zařízení - neznámé zařízení. Nemohu ale zjistit o jaký HW jde. Raději jsem ho zakázal, aby mě to pořád neotravovalo při spouštění PC (nalezen nový HW). Při autodetekci přes internet se nic nenašlo. Zkoušel jsem vkládat různá instalační PC, ale bez úspěchu. Nedá se nějak blíže specifikovat o jaký HW se jedná?

Skutečně pomohly jiné ovladače na grafárnu s pomocí UnknownDeviceIdentifieru. Díky všem. Nějak si budu muset ještě pohrát s těmi Pinnacly (Microsoft Desktop Engine SQL Server (PINNACLESYS)). Ten stále odolává odinstalaci a navíc když jsem tam tu TV kartu vrátil, mi teď systém nechce identifikovat tuner ...