Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 550 5.7.1 Unable to relay

Zdravim, nejak spatne koukam..
Mam na exchange 2003 jednu primarni domenu, pak v recipients policies dalsi domeny. Jednu z tech pridanych domen jsem udelal uz drive, asi pred 4 mesici. A funguje.
Ted jsem do recipient policies pridal dalsi 2 domeny, lokalne tyto domeny funguji ale kdyz poslu na tu domenu zvenci maila tak to haze chybu "550 5.7.1 Unable to relay for user@domain.cz". MX zaznamy mam nastavene dobre, a posta se smeruje na spravny server, akorat ten server to odmita.
Koukal jsem do nastaveni SMTP protokolu, a nikde jsem nic nevycetl. Kde by se to mohlo nastavovat?

Huh, kouknul sem do nastaveni Konektoru SMTP serveru SBS - adress space - a tam sem mel nezaskrtnute "allow messages to be relayed to these domains". Tak jsem to zaskrtnul, vyplnil domeny a vypada to ze posta prichazi.
V tom pripade ale nechapu jak mohla fungovat domena ktera uz tam byla pridana driv.
Zatim neoznacuji jako vyreseno ale pokrok to je.