Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s vypalováním DVD

nedávno jsem dělal aktualizaci firmwearu vypalovačky a od té doby mi vypalovačka špatně vypaluje DVD.nedala by se nějak aktualizace vymazat nebo jí vrátit do továrního nastavení,nebo tak něco.vypalovačka LG GSA H20L.vypalovací software NERO 6.6.1.15.jedná se o problém s vypalování filmů na DVD.obraz je trhaný a celková kvalita je špatná.ale před aktualizací šlo všechno bez problému

Zruš software pro automatickou aktualizaci firmwaru vypalovačky.
Pak se podívej, co za verzi firmwaru máš. Třeba Nero ti to ukáže,
když vybereš "Volba vypalovačky." Pak se podívej třeba na cdr.cz,
jaké jsou starší firmwary pro tvůj model:

www.cdr.cz

Najeď si tam na DVD rekordéry, klikni na LG Electronics,
zvol model GSA - H20L a dole na stránce najdeš firmwary.
Stáhni si ten, který potřebuješ a v tom zip souboru je i přesný
postup, jak firmware instalovat (anglicky). Starší FW se dá úspěšně
přeinstalovat přes novější. Neovládáš-li dobře angličtinu,
tak si české návody najdeš rychle přes Google.
Origoš FW najdeš samozřejmě na stránce LG, tam je ale blbé hledání.