Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojan Win32/agent.jju a Win32/agent.jki

Ahoj všem,
v kompu mám 2 trojany viz. předmět. Jsou jimi nakaženy tyto soubory: hrum135.txt v adresáři C:/WINDOWS/system32 a soubor A0005890.dll v adresáři C:/System Volume Information/_restore. Antivirákem nejdou opravit. Myslíte, že je můžu smazat? Může mi někdo poradit please?

Pokud má zatrženo skrýt příponu známých typů tak to může mít klidně ikonu textáku, ale příponu to může mít .exe a to je potom průser, když to spustí
Moje pravidla:
Nelézt na cudné a jiné stránky (když už máš takovou potřebu, tak si najdi holku :-D:-p, nebo ne z admin účtu)
Nehledat moc často cracky
Používat legální widle a HLAVNĚ LEGÁLNÍ ANTIVIRÁK-NEMYSLÍM CRACKNUTÝ AVG
Pokud možno nějaký firewall (nemyslím Windowsovský)
Pravidelně stahovat aktualizace
ZÁLOHOVAT ZÁLOHOVAT A EŠTĚ JEDNOU ZÁLOHOVAT

ale ono to klidne muze mit priponu txt ;-)
---
na pozadi muze byt matka - toto je jeji virovy kontejner a jednoduchou davkou
zkopiruj aaa.txt nekam
prejmenuj aaa.txt na aaa.exe
spust aaa.exe
spusti dceru
pripona v techto pripadech nehraje roli
dokonce si matka kontejner muze ochranit tim ze pri jakemkoliv pokusu o nacteni(prejeti mysi nad souborem,zjisteni velikosti a pod)zmeni nazev i priponu - v tom pripade je pro 90% antiviru soubor nesmazatelny ;-)