Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce na kabel od PSION

Ahoj,
sehnal jsem PSION 5, ale bez kabelu. Mám doma kabel od PSION Siena, která už je ve věčných lovištích. Do PSION 5 mi ten kabel strčit jde, ale na notebooku mám sériový holku a kabel je také holka (maj dírky).
Jde mi o to, jestli má vůbec cenu shánět a kupovat redukci, nebo rovnou kabel na 5 (nebo jsou stejné?). Jestli ten kabel od Sienu bude s redukcí "kabelit" i na tom 5.
Díky za odpovědi/náměty/tipy...
Změna předmětu, původně: Redikce na kabel od PSION (LaKr) (Kráťa)

Prozatím vyřešeno tak, že jsem si koupil normální čtečku do USB. Nějaká 4 in 1 za dvě kila. Asi nepůjde synchronizovat agendu/kontakty/schedule... Ale to mi ani neva, stejně potřebuji jen dostat texty co napíšu do ntb a případně ebook na kartu.