Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojenie telefonnej zasuvky

Dufam,ze mi poradite,mam problem,ze som nedavno musel odpojit telefonnu zasuvku a papierik so schemou zapojenia sa mi stratil.moja zasuvka ma jeden konektor RJ-11 jeden konektor uprostred na starsie telefony.Na pripojovacej strane su 4 konektory(srouby) s oznacenim a,b,uzemnenie a nieco ako symbol zvonceka pod prudom.Z kabla vedu dva droty a jedno ocko je na kabli (bez pripojenia).pametam ze bolo pripojene vsetko.Vdaka

Z kabla vedu dva droty a jedno ocko je na kabli (bez pripojenia).pametam ze bolo pripojene vsetko

to máš na mysli kabel co vede zezdi, že? takže ty izolované vodiče přijdou na "a" a "b" a tendrát s tímočkem nemusíš zapojovat. jinak by přišel na "zem"