Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde odstranit program CursorMania 2.2.60

Poradíte někdo prosím?
Nemůžu odstranit CursorMania Setup 2.2.60!
Dcera to stáhla a ted to nejde ani nainstalovat ani odinstalovat.
Uhnízdilo se to ve složce Tapety a jedný hře.Když dám odstranit,tak to píše,že to využívá jiný program,ale jaký jsem nezjistila.
Děkuji Všem za rady!

Změna předmětu, původně: Nejde odstranit (host)

Nápověda Windows doporučuje se při problémech obrátit na správce počítače.

Očividně je tvá dcerka správce počítače, jinak by jí žádná kurzormánie nešla nainstalovat, takže řešením je poradit se s ní.

(V případě nepochopení: vytvořil bych pro holku nový uživatelský účet a zvolil "s omezeným oprávněním". Nebude se to moci v budoucnu opakovat).

Už sis nainstaloval Unlocker? Apropo Míla nám nenapsal co má za OS. Program for versions Windows 2000 / XP / 2003 / Vista. Po instalaci (možná restart), klikneš P-myšítkem na to co chceš odinstalovat a už vidíš ikonu Unlocker, kterou odklepneš a dále je to v češtině.